Fallxhorja me asparag parashikon: Do ketë fatkeqësi natyrore, viti i vështirë për presidentin Trump

JT Jemima Packington, fallxhorja që parashikon me asparag, mendon se Donald Trump mund të mosi  ketë mbetur shumë kohë në detyrë.

Një fallxhore e cila përdori asparagus për të parashikuar që Anglia të fitonte Kupën e Botës Cricket thotë se presidentin amerikan e pret një 2020 e vështirë.

Jemima Packington interpreton ngjarjet e ardhshme botërore. E vetmja ‘Asparamancer’ e botës mendon se Donald Trump do të rizgjidhet këtë vit, por do të fajësohet përsëri dhe do të largohet nga detyra. Vitin e kaluar Jemima, e njohur edhe si Mystic Veg, parashikoi saktë një vit të temperaturave ekstreme në të gjithë globin.

Ajo mendon se ndryshimi i klimës do të zhvillohet përsëri në fazën qendrore në vitin 2020 por që më shumë vende do të ndërmarrin veprime për të minimizuar ndikimin e tij dhe presionin e shteteve të tjera për të pranuar se ka një problem.

Treguesja i fatit besohet të jetë ‘Asparamancer ’i vetëm në botë.  Jemima Packington parashikoi fitoren e Kupës së Botës së Anglisë në Kriket në vitin 2019. Ajo madje thotë se stuhitë, tajfunet, uraganet dhe përmbytjet do të rriten dhjetëfish për shkak të ngrohjes globale dhe paralajmëron se Mbretëria e Bashkuar do të pësojë përmbytje serioze.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje