FOTO/Aksidentohet furgoni i policisë në Tiranë

Ndaje

Një furgon policie është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Mësohet se makina e policisë është përplasur me një tjetër automjet, por për fat të mirë nuk ka pasur lëndime në njerëz. Sipas Gazetës Shqip, Aksidenti ka ndodhur rreth orës 8 të mëngjesit në zonën e “Misto Mames”.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje