Përplaset për vdekje 17-vjeçari në Gjirokastër, po ecte me shpejtësi të frikshme

Ndaje

Janë zbuluar detajet e fundit lidhur me aksidentin e te riut ne Gjirokastër, nga ku ndërroi jetë.

Për pasojë  ka humbur jetën drejtuesi i mjetit tip Benz, Myftar Xhebro, 17 vjeç, banues në Gjirokastër (automjeti nuk është në pronësi të këtij shtetasi).

Dyshohet se 17 vjeçari ka qenë duke ecur me shpejtësi të lartë, deri në 200 km/orë dhe si pasojë e motit me shi makina ka dalë ngarruga dhe është përplasur me pemën.

Përplasja ka qenë aq e fuqishme, sa makina është shkatërruar krejtësisht dhe është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të nxjerrë trupin nga makina.

/DRONi.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje