Tag: perplaset

Tabaku rreshton argumentat për qeverinë: Ja raporti i FMN për ndihmën...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku në një postim në facebook deklaron se këtë vit oligarkët do të marrin nga taksat e shqiptarëve 26...

Thyejnë karantinën në Durrës, makina me 5 persona brenda përplaset me...

Një automjet tip Benz në të cilin udhëtonin 5 persona është përplasur me një autoambulancë të spitalit të Durrësit. Për pasojë kanë mbetur të...

Autobusi i linjës në kryeqytet përplaset me makinën e policisë, plagosen...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Dritan Hoxha” në kryeqytet. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:25, ku autobusi i...

Shmang fëmijën, autobusi i linjës Skrapar-Tiranë përmbyset dhe bie në kanal

Një autobus me pasagjerë i linjës Skrapar-Tiranë është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit...

FOTO/Makina kthehet përmbys në Bllok, shoferja përfundon në spital

Një makinë është kthyer përmbys në mes të rrugës në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë Fakultetit të Drejtësisë, ku mësohet se mjeti drejtohej nga...

Përplaset për vdekje 17-vjeçari në Gjirokastër, po ecte me shpejtësi të...

Janë zbuluar detajet e fundit lidhur me aksidentin e te riut ne Gjirokastër, nga ku ndërroi jetë. Për pasojë  ka humbur jetën drejtuesi i mjetit...

Përmbyset zetori në Lezhë, vdes i moshuari

Një aksident i rëndë i ka marre jetën një 70-vjeçari në Talë të Lezhës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet tip...

VIDEO/Pamje virale, austriakja përplaset me makinën e shqiptarit dhe tenton të...

Disa pamje të bëra tashmë virale, tregojnë sesi dhe të huajt devijojnë nga rregullat e qarkullimit rrugor duke shkaktuar kaos dhe aksidente. Në disa pamje...

Aksident tjetër në pak minuta/Përplaset për vdekje i moshuari, në pranga...

Një tjetër aksident ka ndodhur në vendin tonë, fatkeqësisht në një tjetër aks rrugor, në Shkodër-Lezhë.  Burimet zyrtare nga policia, sqarojnë se ka ndërruar...

DETAJE/Të riun e përplas makina në Lezhë, ndërron jetë në spital

Një djalë i ri është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë dhe ndërroi jetë në spital disa orë më vonë. Sipas policisë,  i...