FOTO/Alketa prezanton projektet e reja për sezonin televiziv, këtë vit do e shohim ndryshe

Ndaje

Sezoni i ri televiziv do të nisë për punë ditësh dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Alketa Vejsiu ka nxituar të jetë e para e cila do të njohë publikun me angazhimet e saj. Ajo  ka ndarë me të gjithë projektet e reja që do të ketë për këtë vit.

Moderatorja ka treguar se më 15 shtator do të nisë emisioni i saj i përvitshëm “Dance With Me” dhe deri më tani janë zbuluar disa nga konkurrentët.

Do kemi një sezon fantastik këtë vit në @rtvklan. Këtu nuk bëhet fjalë vetëm për projektet dhe produksionet që më përfshijnë, por për të gjithë programacionin e @rtvklan. Në 15 shtator me ‘Dance With Me’!

https://www.instagram.com/p/B08Ax-gHhrD/?utm_source=ig_embed

Ashtu siç u tha edhe më herët, Alketa ka pranuar se për herë të parë se do të ngjitet në skenën e Festivalit të Dhjetorit, i cili do të zhvillojë edicionin e 58.Ajo e cilëson këtë projekt si një ëndërr për të cilën ka pritur shumë vite që ta realizojë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje