VIDEO/Meta nuk e harron “shqiponjën”, mesazhi i tij nga Prevalla

Ndaje

Kreu i shtetit, Ilir Meta ndodhet në Bjeshkët e Prevallës, destinacionin e preferuar nga ai dhe familja e tij. Nga aty, ai ka përshëndetur këtë mëngjes gjithë shqiptarët dhe ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

I veshur sportiv, me atlete, Meta eshte ngjitur ne ujevaren  Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m dhe prej andej ka përshendetur për një fundjavë të mbarë gjithë shqiptarët.

Mirëmëngjes të dashur miq!Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!

Publiée par Ilir Meta sur Vendredi 9 août 2019

Mirëmëngjes të dashur miq!
Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!”- shkruan Meta.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje