FOTO/Rike Roçi i trullosi të gjithë, poston një foto me dorën tek “zogu”

Ndaje

E mbajtur si tifozja më seksi e kombëtares shqiptare, Rike  Roçi ka tërhequr vëmendjen me një foto provokuese.

Edhe  pse ka kohë që ajo është larguar nga Shqipëria vazhdon të jetë e përfolur në showbizin shqiptar. Në foton e publikuar së fundmi ajo ka provokuar të gjithë ndjekësit e saj me foton ku shfaqet e veshur me pantallona të shkurta  dhe një bluzë të shkurtër.

Ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte mënyra e pozimit të saj ku shihet duke kapur pjesën intime dhe duke nxjerrë barkun.

Rike thotë se këte pozë e ka marrë për të gjithë ata që e kanë inat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje