Tag: intime

VIDEO/Pas fotove në shtrat, publikohet e gjithë videoja ‘hot’ e Alban...

Pas disa fotove intime nga krevati qe dyshja publikoi me heret, Niki dhe Alban tani kane vendosur te bejne piblike klipin e plote te...

FOTO/Rike Roçi i trullosi të gjithë, poston një foto me dorën...

E mbajtur si tifozja më seksi e kombëtares shqiptare, Rike  Roçi ka tërhequr vëmendjen me një foto provokuese. Edhe  pse ka kohë që ajo është...

Si të zbadhni lëkurën e errët në zonat intime

Personat që kanë ngjyrën e errët të lëkurës ose ata mbipeshë, zakonisht kanë një ngjyrë të errët të lëkujrës në zona intime si nën...