Tag: rike roci

Rike Roçi e izoluar në karantinë në Milano, kollitet gjatë lidhjes...

Rike Roçi prej disa ditësh është izoluar në shtëpi në Milano. Në një telefonatë në “Procesin Sportiv”, Rikja tregoi se mund të dalin nga...

Tatuazhi në pjesën intime, ish-banorja e BB tregon për herë të...

Ish-banorja e BB, Rike Roci vijon të jetë në qender të vemendjes here pas here per shkak te formave fizike dhe postimeve provokuese. Para disa...

FOTO/Rike Roçi i trullosi të gjithë, poston një foto me dorën...

E mbajtur si tifozja më seksi e kombëtares shqiptare, Rike  Roçi ka tërhequr vëmendjen me një foto provokuese. Edhe  pse ka kohë që ajo është...

Sa vite ke qenë e lidhur me Noizyn? Rike Roçi kthen...

Menjëherë kur ajo u bë një nga protagonistet e Big Brother qarkulluan në media disa foto të saj krah reperit Noizy. Shpesh herë Rike Roçi...

Rike Roçi: Më ngacmoi ylli i Francës në një lokal ,thërrita...

Një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për linjat trupore është Rike Roci që mori vëmendjen e gjithë botës në Europianin e 2016-ës. Duket...