FOTO/I dashuri i ri i bën qejfin Duas, ja çfarë bën në Kosovë për shqiptarët

Ndaje

Pas ndarjes nga i dashuri i parë, Dua filloi një tjetër romancë me modelin e njohur Anvar Hadid. Sikurse dhe Isaac dhe  Anvar është i lidhur pas Duas dhe ka bere te njejtat gjeste sikurse i bënte dhe ai kur erdhi në Kosovë.

Vëllai i motrave Hadid ka treguar së fundmi se është shumë i dashuruar me Dua Lipën. Anwar Hadid  ishte i pranishëm edhe  festivalin “Sunny Hill” në Prishtinë, ku mori pjesë edhe Dua Lipa, dhe të dy u shfaqën shumë pranë njëri-tjetrit.

Dua ndodhet ende në Prishtinë së bashku me partnerin e saj dhe ka publikuar një foto në ‘Instastory’.Në fakt në këtë foto nga habit Anwar , i cili shfaqet i veshur me një bluzë të zezë me shqiponjë. Mesa duket ai ka dashur t’i bëjë qejfin këngëtares me këtë bluzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje