Sot afati i fundit, LSI dorëzon në KQZ kërkesën për regjistrim në zgjedhjet e 13 tetorit

0Shares
0

Lëvizja Socialiste për Integrim dorëzon në KQZ kërkesën për regjistrimin në zgjedhjet vendore të 13 tetorit të dekretuar nga Presidenti Ilir Meta.

Kërkesa që mban firmën e sekretarit të Përgjithshëm Endri Braimllari  ka datën 3 gusht 2019.

(vijon…)

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje