Lajmi nga Dacic: Trump viziton së shpejti Serbinë

Ivica Daçiç ka dhene sot një informacion të ri. Ai ka bere me dije se do te ketë vizitë nga Donald Trump në Beograd deri në fund të këtij viti.

Ministri i jashtëm serb Daçiç e ka bërë të ditur këtë gjë në studion e Ditarit në RTS 1 mëngjesin e sotëm.Sipas tij ardhja e Donald Trump do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi pas ftesës zyrtare të dërguar nga presidenti Aleksandar Vuçiç.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje