FOTO/Paloka- Ramës: Në 30 Qershor… Edhe qentë të kthyen shpinën…

0Shares
0

Një numer i madh votuesish të dielën nuk votuan, por dogjën votën e tyre duke bere shenime te cilat i shpallin të pavlefshme ato kur numërohen.

Vetëm në kryeqytet kishte 10 mijë të tilla, ndërsa shumë prej qytetarëve nuk kanë preferuar të bëhen pjesë e votimeve moniste.

Në fletët e votimit janë shkruar mesazhe drejtuar kryebashkiakut Erjon Veliaj dhe kryeministrit Edi Rama, pamjet e të cilave na i siguron ish-deputeti Edi Paloka, te postuara në rrjetet sociale.

“30 qershor…kur dhe qentë e rrugës të kanë kthyer shpinën”, shkruan Paloka, duke postuar foto të ndryshme.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje