VIDEO/Nuk e mbajnë të fshehtë, Jonida puth në emision Romeo Veshajn

Ndaje

Ka dalë së fundmi spoti i emisionit te parë të dyshes binjake Romeo dhe Donald Veshaj së bashku me Bora Zemani. Treshja do të moderojë një emision humoristik dhe jo vetëm që do të shfaqet në Tring.

Në videon që Romeo ka publikuar në rrjetet sociale, shihet të jetë e ftuar dhe Jonida Maliqi, këngëtarja e cila është përfolur dhe parë të shoqerohet me kete te fundit, ndonëse ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen.

Në këtë emision ata shkëmbejnë puthje, gjë e cila rrit akoma më shumë dyshimet, por nga ana tjetër u jep vulën përfundimtare të gjithave cka është aluduar dhe zbuluar për çiftin më të ri të showbiz./DRONI.al

https://www.instagram.com/p/BzbKhPCgo3J/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje