Tag: edi paloka

“Nuk heq dot dorë nga veset e tij”, Paloka rrëzon propagandën...

Nenkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar ne rrjetet sociale lidhur me ate qe ai e quan propaganda e kryeministrit. Paloka i referohet sjelljeve...

“Pra lejohet grumbullimi masiv në fasoneri dhe call centers”, Pakoka: T’i...

Kryeministri Edi Rama nga shtepia e tij vijon te tregoje masat e fundit qe ka vendosur per te ndaluar perhapjen e koronavirusit. Pak minuta me...

“Ndërhyrja me votat tek sondazhi online”, Paloka: A ka ndonjë që...

Ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar se fundmi lidhur me manipulimin e votave qe Rilindja beri dje me sondazhin e publikuar nga Opinion, lidhur me...

“Keni kohë 48 orë për të sqaruar”, Paloka: 3 pyetje për...

Partia Demokratike kembengul ne idene se Forca e Ligjit dhe te gjitha nismat e marra kunder krimit, jane deshtime te radhës. PD solli rastet e...

Paloka i përgjigjet Ballës: Do vijë shumë shpejt dita të gjykohen...

N/kryetari i PD, Edi Paloka ii përgjigj prononcimit te Sekretarit të Përgjithshëm të PS, Taulant Ballës. “Dejtesia do të vendoset vetëm atëherë kur rraca e...

“Rama pranoi rekomandimin e dyte te Bashes, te pranoje dhe te...

Nenkryetari i PD, Edi Paloka kerkoi sot nga kryeministri Rama te pranoje edhe rekomandimin e pare te Bashes. "Pranoi rekomandimin e Bashës për 500 inxhinierët",...

Paloka kthen përgjigjen për ftesën e dytë të Ramës për Bashën

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka dhënë një përgjigje të shpejtë ndaj ftesës së kryeministrit Rama për një tryezë me kreun e opozitësm Basha. Përgjigja...

Paketa anti-KÇK/Paloka ironizon Ramën: Po i shpjegonte Rrajas në sallë se...

Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në praktikë të perseritur daljen para kamerave si një "showman" duke bere monologje të gjatë dhe me një...

“Të fortët i kanë dalë nga duart”, Pakoka-Ramës: Shumë shpejt do...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në lidhje me atentatin ndaj prokororit të Durrësit. Ai vendos në krye të...

Paloka zbulon arsyen e moshapjes se negociatave me nje meme virale

Nenkryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar nje meme ne lidhje  me negociatat qe u be virale ne internet. Europa e perqesh dhe refuzon lolon...