Digjet makina e punonjëses së Tatimeve në Vlorë, dyshimet e para

Ndaje
FOTO ILUSTRUESE

Një automjet është përfshirë nga flakët në lagjen “Pavarësia’, në Vlorë.

Sipas burimeve nga  policia, bëhet fjalë për një benz me targa AA928TZ, i cili është shkrumbuar totalisht nga flakët.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se makina ishte në pronësi të një punonjëse të tatimeve në Vlorë.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po heton edhe për shkaqet. Mësohet se grupi hetimor dyshon për zjarrvënie të qëllimshme me benzinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje