VIDEO/Duke mbrojtur Ramën, Spiropali bën gafën e radhës gjatë intervistës

Ndaje

Në përpjekje për të argumentuar dhe mbështetur kryeministrin Rama, Elisa Spiropali sërish është ngatërruar me ato që thotë.

E ftuar në Abc News, zëdhënesja e qeverisë, e  ka quajtur Don Kishotin, personazhin e Servantesit, personazh të rëndësishëm të letërsisë shqiptare.

“Call Centerat dhe njerëz në rrjetet sociale që sulmuan Ramën në “Porta a Porta” janë si Don Kishoti. Megjithëse Don Kishoti është një personazh i shumë kompleks dhe romantik i letërsisë shqiptare”, deklaroi ndër të tjera Spiropali.

 (Pas minutës 31:29)

https://youtu.be/0rjzO-9fBlE?t=2067

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje