Tag: gafa

Gafa e Ramës me shifrat, Tabaku kap gabimin: Se si mund...

Ish-deputetja Jorida Tabaku ka kapur gafen e Edi Rames, ne postimin e tij te fundit teksa shprehej se ne qeverine Berisha borxhi publik ishte...

VIDEO/Rudina Magjistari e nis sezonin me gafa: Shkolla “Sami Frashëri” me...

Rudina Magjistari çeli sezonin e ri te programit te saj me nje te ftuar special si Erion Veliaj. Ky i fundit foli per betejen...

VIDEO/Zv-ministrja lëshon deklaratën tjetër të bujshme: Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme...

Pas deklaratave të Valbona Sakos lidhur me kënaqësinë që nga tërmeti i 26 Nëntorit kishim 51 viktima, një tjetër socialiste bën gafën e radhës...

FOTO/Skandal me librat e shkollës, nxënësit denoncojnë: Në ‘Qytetari’ nuk njihet...

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi mesazhin e një nxënëseje të klasë së 8, e cila tregonte shqetësimin e saj pasi në librin e Qytetarisë, nuk...

‘Gafa’ në raportin paraprak të Venecias, reagon Presidenca

Zyrtarët që kanë në dorë raportin paraprak të komisionit të Venecias kanë konstatuar një gafë në përpilimin e tij administrativ. Raporti i Komisionit të...

“Çudirat vazhdojnë”, Cakaj bën gafën me komunizmin në Shqipëri, ish deputetja...

Gent Cakaj është ministri më i ri i kabinetit Rama dhe duhet thënë se pasaktësitë dhe gafat e ndjekin nga prapa. Është ish deputetja...

VIDEO/Juncker ngatërron datën, Vasili: Mu në sy të Ramës njoftoi se...

Ish-Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pasi presidenti i KE, Jean-Claude Juncker, ngatërroi datën e zgjedhjeve lokale në Shqipëri, ku tha...

VIDEO/”Tre ushtarakë humbën jetën”, socialistët korrigjojnë Hajdarin pas gafës së rëndë

Në seancën e sotme parlamentare, deputetët nderuan me një minutë heshtje efektiven e forcave të armatosura që humbi jetën në Letoni, nëntetaren Zarife Hasanaj. Propozimi...

FOTO/Dhe në “Game of Thrones” ndodhin gafa të mëdha, ja si...

Sezoni i 8 i Game of Thrones ka rrëmbyër vëmendjen e gjithë botës. Pas 2 viteve, e sigurtë do të ishte që miliona shikues...

VIDEO/Gafa e radhës nga Rilindja, Veliaj: Unë kam qenë një çerr...

Rilindja i paska lënë gafat të gjitha për këtë muaj. Në kulmin e propagandës së tij ditore, nuk ka munguar dhe një gafë nga...