Aksident tragjik në Itali, humbet jetën 26-vjeçari nga Shkodra

0Shares
0

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar.

Ngjarja ndodhi në Itali. Mediat italiane shkruajnë se mosha e shqiptarit është 26 vjeç.

Identiteti i tij nuk bëhet i ditur, ndërkohë që mësohet vetëm se ai është nga Shkodra.

Shkak për aksidentin tragjik janë bërë ngricat në rrugë. Në aksident u përfshinë dy makina: një Citroen C3 ku ishte 26-vjeçari shqiptar dhe dy persona të tjerë, ndërkohë  që makina u përplas me një Fiat.

Policia po vazhdon të hetojë për aksidentin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje