VIDEO/ Tërmeti i fuqishëm në Greqi, shikoni reagimin e gazetarëve live në studio

Ndaje

Tërmeti me magnitudë 6.8 ballë në Greqi ka shkaktuar dëme të shumta materiale, por edhe panik tek qytetarët, të cilët dolën nga banesa duke kaluar natën jashtë.

Momenti i tërmetit është kapur live në një studio televizive, me gazetarët që frikësohen kur lëkundjet e fuqishme fillojnë të ndjehen.

Po ashtu kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin e rënies së tërmetit në supermarket apo ambiente të tjera.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje