Denoncimi/ Bizneset e Endri Fugës pushtojnë sheshin publik

Ndaje
Kryeministri Edi Rama, Drejtori i zyres se komunikimit ne Kryeministri, Endri Fuga dhe deputeti i PS, Eduard Shalsi, duke dale nga nje mbledhje te Asamblese Kombetare te Partise Socialiste, PS, e cila eshte mbledhur per zgjedhjet e reja ne parti dhe per rinovimin e strukturave dhe anetaresimeve te reja. /r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, Director of communications in the Prime Minister's office, Endri Fuga and lawmaker, Eduard Shalsi, during a meeting of the National Assembly of the Socialist Party.

Një qytetar ka denoncuar pushtimin e hapësirës publike nga biznese të këshilltarit të Kryeministrit, Endri Fuga.

Ai i shkruan ish-Kryeministrit Berisha se Fuga ka uzurpuar trotuar, shesh pushimin, lulishten e pallatit duke u vështirësuar jetën banorëve të kësaj lagje.

POSTIMI I BERISHES:

Qefliu i parukeve, sugar Fuga pushton sheshin publik! sb

“pershendetje zoti berisha.une jam nje banor i tiranes tek zona astir.ka 1 vit qe na ka uzurpuar shesh pushimin trotuarin rrugen e kalimit lulishten e pallatit dhe na detyron qe te rrotullohemi rreth 300 m lokal Oslo tek kryqezimi i astirit ne pallatin 2ART CO thuhet ne pronesi te keshilltarit te kryeministrit FUGES,e vertetuar kjo pasi nuk nderhyn as policia e rendit as ajo bashkiake me gjithe perpjekjet qe kemi bere prane istitucioneve perkatese.po ju kontatktoj pasi nuk kemi mundesi te tjera megjithese nuk ju kam votuar asnjehere.kam fotot perkatese pasi ka bllokuar bizneset kalimtaret dhe banoret jane ne situate te veshtire prej kesaj vepre te shemtuar.anonim ju lutem per momentin por jam i gatshem per cdo perballje.me respekt derguesi.”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje