Snajpera në pallate dhe forca të shumta policie, çfarë po ndodh në “Elbasan Arena”

0Shares
0

Pak minuta para se të nisë ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit, qindra forca policie janë mbledhur në Elbasan Arena.

Stadiumi në Elbasan është rrethuar plotësisht nga forcat policore dhe snajperat, një skenar i cili ka ndodhur dhe më parë kur kombëtarja kuqezi ka luajtur me Izraelin. Autoritetet izraelite kanë dhënë paralajmërime edhe për këtë herë, se mund të ketë ndonjë sulm të mundhsmë terrorist gjatë ndeshjes.

Fotot janë postuar nga Neëws24

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje