Ndeshja ndaj Izraelit, FSHF fton tifozët: Bli një biletë merr dy!

0Shares
0

Na ndajmë më pak se dy orë nga takimi i Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Në takimin e vlefshëm për Grupin C të kompeticionit më të ri të UEFA-s, Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur një promocion vërtetë interesant.

Burime pranë shtëpisë së futbollit bëjnë me dije, se ka nisur një fushatë ku i bëjnë thirrje tifozëve për të qënë sa më të shumtë në shkallët e “Elbasan Arena”. Dhe duke marrë shkas nga kjo, FSHF i jep çdo tifozi që blen biletë për këtë takim, një biletë falas. Njoftimi është dhënë në faqen zyrtare të FSHF-së në “Instagram”.

Një mënyrë mjaft e mirë për të qënë sa më afër kombëtares dhe për ta mbështetur atë në rrugën më të shkurtër drejt Europianit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje