Tag: elbasan arena

FOTO/Prezenca e tij ogur i mbarë për Kombëtaren, ja kush ishte...

Një vizitor i veçantë u ndodh dje në stadiumin ku luhej ndeshaj kryesore për Kombëtaren. Granit Xhaka ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Moldavi, së...

Shqiperia fiton ne Elbasan Arena, goli ne shtese shkelqeu

Shqipëria mundi sonte Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe...

VIDEO/ Penallti për Shqipërinë, Balaj nuk gabon përballë portierit uellsian

Shqipëria ka kaluar ën avantazh 1-0 në miqësoren përballë Uellsit. Në minutën e 57’ ishte Xhaka ai i cili fitoi penallti ndërsa Balaj e shndërroi...

FOTO/ “Surpriza” e vecantë e FRPD për Edi Ramën gjatë ndeshjes...

Kombëtarja jonë e futbollit dje zhvilloi ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve përballë Izraelit në Elbasan Arena. Një predhë e Taulant Xhakës i dha...

Ndeshja ndaj Izraelit, FSHF fton tifozët: Bli një biletë merr dy!

Na ndajmë më pak se dy orë nga takimi i Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Në takimin e vlefshëm për Grupin C...

Snajpera në pallate dhe forca të shumta policie, çfarë po ndodh...

Pak minuta para se të nisë ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit, qindra forca policie janë mbledhur në Elbasan Arena. Stadiumi në Elbasan është rrethuar plotësisht...

Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF nxjerr çmimet e biletave për çdo tribunë

Federata shqiptare e futbollit ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Ky...