VIDEO/ Edi Rama është nga ata që kur harron s’mban mend – Ai dhe e vërteta nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin!

Ndaje

“Edi Rama dhe e vërteta nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin!

E vërteta e integrimit është e thjeshtë: Edi Rama është pengesa kryesore për çeljen e negociatave të anëtarësimit!”.

Kështu denoncon PD, ndërsa bën publike edhe video-montazhin e mëposhtëm.

Edi Rama dhe e verteta nuk kane lidhje me njeri-tjetrin! E verteta e integrimit eshte e thjeshte: Edi Rama eshte pengesa kryesore per çeljen e negociatave te anetaresimit!

Edi Rama dhe e vërteta nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin! E vërteta e integrimit është e thjeshtë: Edi Rama është pengesa kryesore për çeljen e negociatave të anëtarësimit!

Publié par Partia Demokratike e Shqipërisë sur mardi 20 mars 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje