VIDEO/ Po dilnin në emision televiziv, gruaja gjakos “live” burrin tradhtar

Një grua e zemëruar është filmuar duke sulmuar bashkëshortin e saj tradhtar në një shfaqje televizive, duke e lënë me hundë e gojë të përgjakur.

Pamjet e filmuara tregojnë gruan e cila goditi bashkëshortin pak para se të niste transmetimi i emisionit televiziv rus “Çështjet familjare”. Gruaja bjonde, pavarësisht ndërhyrjeve të stafit e bën burrin për spital.

Në “Çështjet familjare” të dy palët diskutojnë ankesat e tyre personale para një gjyqtari. Besohet se seanca e asaj dite i ishte dedikuar çiftit, emrat e të cilëve nuk janë raportuar.

https://youtu.be/nSwMK4XtclE

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje