Gjykata lë në burg “ortakun” 800 mijë eurosh të Saimir Tahirit

Ndaje

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për biznesmenin 25 vjeçar Orest Sota, të arrestuar në Elbasan, pasi iu gjetën në automjet dy patenta të ish-ministrit Saimir Tahiri dhe shuma prej 863 mijë euro. Avokati që mbron Sotën kërkoi lehtësimin e masës së sigurisë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje