VIDEO/Gjesti i Ramës në Parlament, kur Sajmir Tahiri po fliste nga podiumi

Ndaje

Kryeministri Edi Rama, ka bërë një gjest ndërkohë që po Saimir Tahiri po fliste në Parlament dhe ai po e ndiqte nga karriget e qeverisë. Rama ka postuar në faqen e tij “Facebook”, video live nga Kuvendi kur po fliste Sajmir Tahiri. Postimi fjalimit të tahirit mund të konsiderohet si gjest pajtimi pas disa shenjave në parlament se nuk ka me miqëssi mes tij dhe ish-ministrit të Brendshëm që e shkarkoi për kanabisin.

Rama e ka shoqëruar videon live në ‘Facebook’, me fjalët: Sot në Kuvend – Debati për Programin dhe Qeverinë e Re. Fjala e deputetit Saimir Tahiri.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155134672266523/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje