Basha tallet me broshurat e punësimit të PS: I ka marrë Rama nga interneti

Ndaje

Lulzim Basha ka ironizuar fort sonte fushatën e Edi Ramës duke denoncuar disa broshura me foto të “Shutterstock” për punësimin.

Basha iu drejtua pjesëmarrësve të shumtë në takimine  Fierit me brossura duke i thënë se i ka marrë falas në internet, fotot e këtyre burrave. “Nuk janë shqiptarë. Nuk ka gjetur dot as tre njerëz. Është broshura e punësimit”, tha Basha. Nuk e kanë mendjen tek ju tha kreu i opozitës. “Por unë vij këtu me një plan. Unë nuk kam premtime. Edi Rama ka premtime. Unë kam plan konkret. Vilma ka bërë check up me 100 mijë të vdekur vetëm ëpr të marrë paratë e koncesnionit ti ndajë ato me Ramën. Rama kishte prioritetet e gabuara”, tha Basha.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje