Tag: vdekje

Aksidentohet për vdekje këmbësorja në Fier, shoqërohet shoferi

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 49-vjeçareje. Policia informon se shkak është bërë  shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor nga shoferi. Njoftimi...

Prej pesë ditësh i humbur, familja gjen 17-vjeçarin e pajetë

Familja e  tij kishte disa ditë që e kërkonte, ndërsa sot mësuan lajmin e rëndë të vdekjes së tij. 17-vjeçari M.R është gjetur i...

Historia tragjike e shqiptares, masakrohet nga ish-i dashuri 60 vjeçar, flasin...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Kantonin e Zyrihut me protagonist një shqiptare. Mediat zvicerane shkruajnë për fatin tragjik të një...

LAJM I FUNDIT/Aksident i rëndë, raportohet për një të vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Gjormë të Kurbinit. Burime nga vendngjarja, thonë se ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit, i cili...

Dhimbje në familjen e këngëtarëve, Loredana humb njeriun e shtrenjtë

Situatat e vështira për reperen Loredana nuk kanë të mbaruar. Pas përfshirjes në akuzat për mashtrim dhe vjedhje të çifti zviceran (lexo ketu), Loredana...

Vdekja e 25 vjeçares në Elbasan, kirurgu: Arrestimi i mjekëve, akt...

Pas vdekjes së 25-vjeçares ne maternitetin e Elbasanit kirurgu i njohur, Agron Menzelxhiu shpjegon se tromboembolia polmonare që i mori jetën Rexhina Debrovas është...

Spitali për vdekjen e 25-vjeçares: Pësoi komplikacion, por presim ekspertizën

Pas vdekjes së 25-vjeçares në Maternitet ka reaguar shërbimi spitalor i Elbasanit. Teksa i kanë ahprehur ngushëllimet familjarëve të viktimës, mjekët bëjnë me dije se...

LAJM I FUNDIT/Aksident në Lushnjë, makina del nga rruga, humb jetën...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë. Burime nga policia, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në autostradën Lushnje-Fier. Shtetasi I.B, 45 vjeç, banues...

Aksident i rëndë në Greqi, vdes 21-vjeçari shqiptar

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një shqiptari në Greqi. Sipas mediave greke, shqiptari është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm...

VIDEO/Tornadoja shkatërruese me 266 km/h, disa të vdekur dhe qindra të...

Të paktën 23 njerëz janë vrarë pasi tornadot goditën Lee County në Alabamën lindore. Sherifi i Qarkut Jay Jones tha se kishte pasur dëme "katastrofike"...