Përplaset motori me makinën në Milot, vdes në vend 50-vjeçari

Ndaje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën nacionale në Milot ku një motor është goditur nga një automjet për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorrit.

Burime bëjnë me dije se 50-vjeçari që po udhëtonte me motorcikletë ka humbur jetën, pasi është përplasur nga një mjet.

Kurbin/Informacion paraprak

Rreth orës 11:50 , në aksin rrugor Milot- Tiranë tek “Mbikalimi i Patokut”, automjeti tip “Audi” me drejtues shtetasin E.H., është përplasur me një çiklomotor me drejtues shtetasin Gj.N., i cili si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje