Tag: vdekje

LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni, vdes në vend 65-vjeçarja

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Fierit, ku një 65-vjeçare, shtetasja me iniciale V.B., dyshohet se është...

Një turist i mbytur dhe 2 të zhdukur në kanionin e...

Një grup turistësh shqiptarë janë bllokuar në kanionin e Holtës në Gramsh. Burime nga policia bëjnë me dije se deri më tani janë shpëtuar...

“ALARMANTE”/ OKB: Një fëmijë emigrant vdes çdo ditë në botë

Në një raport të Kombeve të Bashkuara, të publikuar të premten ,  një fëmijë migrant ka vdekur gati çdo ditë gjatë katër vjetëve të...

VIDEO/“Nuk i lë motrat e mia aty”, britmat therëse të vajzës...

Një video nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik në të hyrje të Tiranës, tregon sesi automjeti është kthyer përmbys. Në sfond dëgjohet një vajzë,...

Aksidente fatale në Tiranë, ndërrojnë jetë dy këmbësorë

Dy aksidente të rënda i kanë marrë jetën dy njerëzve në kryeqytet. Mësohet se dy aksidenteT kanë ndodhur gjatë mbrëmjes. Konkretisht, nmakinë ka përplasur për...

Aksidentohet për vdekje këmbësorja në Fier, shoqërohet shoferi

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 49-vjeçareje. Policia informon se shkak është bërë  shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor nga shoferi. Njoftimi...

Prej pesë ditësh i humbur, familja gjen 17-vjeçarin e pajetë

Familja e  tij kishte disa ditë që e kërkonte, ndërsa sot mësuan lajmin e rëndë të vdekjes së tij. 17-vjeçari M.R është gjetur i...

Historia tragjike e shqiptares, masakrohet nga ish-i dashuri 60 vjeçar, flasin...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Kantonin e Zyrihut me protagonist një shqiptare. Mediat zvicerane shkruajnë për fatin tragjik të një...

LAJM I FUNDIT/Aksident i rëndë, raportohet për një të vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Gjormë të Kurbinit. Burime nga vendngjarja, thonë se ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit, i cili...

Dhimbje në familjen e këngëtarëve, Loredana humb njeriun e shtrenjtë

Situatat e vështira për reperen Loredana nuk kanë të mbaruar. Pas përfshirjes në akuzat për mashtrim dhe vjedhje të çifti zviceran (lexo ketu), Loredana...