Përmbyset zetori në Lezhë, vdes i moshuari

Ndaje
Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë i ka marre jetën një 70-vjeçari në Talë të Lezhës.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet tip “Zetor” ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi M.L.,70 vjeç, banues në Tale.

Grupi hetimor po heton ne vendin e ngjarjes per te zbardhur shkaqet e plota.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje