Ndërron jetë papritur një shtetas finlandez në Sarandë, niset për ekspertizë në Tiranë

Ndaje

Një finlandez ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Sarandës. Bëhet fjalë për 63-vjeçarin e quajtur Martti Juhani Leskinen, i cili sipas bluzave të bardha të Sarandës ka pësuar hemoragji cerebrale.

Bashkëshortja e 63-vjeçarit ndërkohë ka kërkuar që varrimi i finlandezit të bëhet në Sarandë. Sakaq spitali ka sqaruar se trupi i pajetë do të niset në Tiranë për ekspertizën mjeko-ligjore.

Nuk përjashtohet mundësia që 63-vjeçari mund të ketë qenë me koronavirus, por gjithsesi analizat do bëhen për të hequr çdo dyshim.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje