Tag: vajza

FOTOLAJM/Familja mbeti e pastrehë nga tërmeti, vjen në jetë vajza e...

Ndodhin dhe mrekullitë, pavaresisht tragjedisë që kapi vendin tone me një bilanc te madh viktimash nga tërmeti i 25 Nëntorit. Familja Sula ka mbetur e...

E mbajtën në paraburgim për përhapje paniku, çfarë vendosi gjykata për...

Eshtë liruar nga qelia dhe lihet në detyrim për paraqitje 25-vjecarja Xhulia Aliaj, e venë në pranga dy dite më parë, për përhapjen e...

Sot gjyqi për vajzën e arrestuar, zbardhet porosia që i dha...

Në Gjykatën e Durrësit, në orën 12:00 zhvillohet sot gjyqi ndaj students Xhuljana Aliaj, e cila u arrestua për përhapje paniku, pasi shpërndau në...

Arrestimi për prostitucion, e reja tregon historinë e saj: Klientët na...

Detaje të reja zbulohen pas arrestimit të “Zogut të Tiranës” i akuzuar per prostitucion në kryeqytet. Dy vajza të moshës 20 e 32 vjeç, banuese...

Pas deklaratave të bujshme, Pornhub i ofron vajzës së reperit $1...

Bëri bujë deklarata e reperit me famë botërore, T.I. i cili u shpreh se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu...

EMRI/Aksident në Elbasan, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një tjetër aksidenti që ka ndodhur në zonën e Krastës në Elbasan. Sipas policisë, 24 vjeçari...

FOTO/Reperi i njohur shqiptar gati për fejesë, zbulohet fotoja e parë...

Mc Kresha prej kohësh përflitet për një marrëdhënie në jetën e tij, por mediat nuk arritën asnjëherë të zbulonin pak më shumë rreth lidhjes...

FOTO/Reperi shokon me deklaratat e tij: Shkoj tek doktori bashkë me...

Reperi i njohur T.I thotë se ka në kontroll virgjërinë e vajzës së tij dhe kete e deklaron me mburrje. Daily Mail shkruan se...

U njohën përmes Facebook, i riu nga Tirana dhunon me kaçavidë...

Një 25 vjeçare nga qyteti i Durrësit, në muajin e gjashtë të shtatzënisë është strehuar nga autoritetet në një qendër pritëse këtu në Tiranë,...

VIDEO/13-vjeçarja sajoi rrëmbimin në Tiranë, shokët tregojnë detaje: Adoleshentja kishte ditë...

Vëmendja sërish qëndron mbi ngjarjan e ndodhur dy ditë më parë në kryeqytet, ku një 13-vjeçare stisi gjithë ngjarjen sikur e kishin rrëmbyer. Adoleshentja që...