Tag: vajza

FOTO & EMRI/ Prindërit e burgosin për 15 vite, vdes 33-vjeçarja

Një vajzë japoneze ka humbur jetën pasi u burgos për vite nga prindërit e saj. Airi Kakimoto jetoi në robëri për 15 vite, e...

Zhduken 7 vajza brenda pak ditësh

Shtatë vajza nga rajoni i Shkupit dhe Tetovës janë zhdukur brenda pak ditëve. Bëhet fjalë kryesisht për vajza shqiptare, të moshave nga 11 vjeç...

VIDEO/ Burgu i përjetshëm është jashtë hekurave, drama e Fatimes: Burri...

Duket si një histori filmash dramatik por është një dramë e vërtetë njerëzore, e një gruaje të fortë që jetën e saj ndoshta duhet...

FOTO GALERI/ “Selife” e çmendur, treni godet dhe “ngre në flutrim”...

Ndonjëherë “selfiet” bëhen të rrezikshme, aq sa mund të na kushtojnë dhe jetën. Rasti më i fundit është i kësaj 16-vjeçareje, e cila përfundoi...

DEBATI LIVE/ Nëna përplaset me vajzën: S’ke punë me mua, rri...

Nëna përballet live me vajzën e saj në studion e emisionit ‘Me zemër të hapur’. Në një lidhje telefonike për emisionin zonja, që tashmë...

Elbasan, familja e kërkonte pre një viti e gjysmë, 19-vjeçarja e...

Përpara rreth një viti e gjysmë, prindërit e deklaruan të zhdukur pa lënë gjurmë e ndërsa sot është bërë kthimi në shtëpi i 19...

DETAJE/ Vajza 13-vjeçare tregon tmerrin: Si më mori me forcë e...

Zbardhet dëshmia e vajzës 13 vjeçe nga Kruja, e cila u deklarua e zhdukur nga familjarët prej mesditës së premte, është rikthyer në banesë...

VIDEO/ Vajza marton mamanë 61-vjeçare “live” në TV me një burrë...

Rovena ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan për t’i bërë një surprizë nënës së...

Greqi, shqiptarja denoncon përdhunimin prej 7 vjetësh nga xhaxhai

Një vajzë shqiptare banuese në Chalkida të Greqisë, ka denoncuar në polici xhaxhanë e vet për përdhunim. Mediat greke kanë raportuar se vajza 17-vjeçare ka...

DETAJE/ Përmbyset “Benz”-i, vdes pasagjerja 23-vjeçare, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Kthesa e Patosit, në aksin Fier – Patos. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 03:15 të...