”Smarti”ndahet në dysh pas përplasjes, plagoset rëndë vajza në Kamëz

0Shares
0

Një vajzë ka mbetur e plagosur rëndë, pasi një aksidenti të rëndë automobilistik.

Aksidenti ndodhi  rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm në zonën problematike, të njohur si “Bulevardi Blu” në Kamëz.

Vajza ka qënë në një automjet tip “Smart”.

Pas përplasjes, automjeti ka përfunduar thuajse i ndarë në dy pjesë pasi është përplasur me një pemë.

Shkak për aksidentin, dyshohet se është bërë një parakalim i gabuar i saj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje