Tag: air albania

Policia blindon kryeqytetin për derbin Partizani-Tirana, rrugët që bllokohen

Policia e shtetit ke bere me dije masat  për garantimin e rendit dhe sigurisë gjatë ndeshjes sportive "Derbi" që do zhvillohet në stadiumin "Air...

‘Air Albania’, ironia e ish-ministrit me stadiumin: Plotëson kushtet të quhet...

Emri i ri i stadiumit kombëtar solli reagime dhe debate të forta, ndërsa PD nepermjet dokumentave denoncoi se kompania në shkelje me tenderin e...

DETAJE/”Fasada Air Albania -Drejtori ekzekutiv është ish punonjës i Turkish Airline”

Të gjithë jemi njohur me "Air Albania", e cila nga propaganda e Kryeministrit duket të jetë kryevepër, po pak kush i di çështjet e...

“41% të aksioneve i ka një mik i KM”, Ish-deputeti flet...

Ish-deputeti Genc Pollo posedon informacione lidhur me Air Albania, të cilat kryeministri Edi Rama nuk do ti bënte kurrë publike ne menyre qe te...

FOTO/Kryeministri si agjensi udhëtimesh, prezanton “Migjenin”: Ja kur do të vijë...

Kryeministri Edi Rama duke parë sesa mirë i ka gjerat e tjera në qeveri, këtë herë ka gjetur kohë të merret me Air Albania,...

VIDEO/ Panik në avionin ‘Air Albania’, pasagjerët tmerrohen nga zhurma e...

Një zhurmë e çuditshme në avionin e linjës “Air Albania” ka shqetësuar jo pak pasagjerët të cilët udhëtonin dhe po bëheshin gati për uljen...

Ish-deputeti i PD: Aeroporti i Vlorës, një skemë vjedhjeje gjigande e...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, përmes një statusi në Fb ka akuzuar kryeministrin Rama se koncensioni i aeroportit të Vlorës është një...

Dështimi i “Air Albania”, deputeti demokrat: Vetëm show politik i Ramës

Kompania shqiptare e fluturimeve "AIR Albania", e reklamuar me të madhe nga qeveria dhe vetë kryeministri Edi Rama, duket se ka shkuar drejt dështimit. Por...

Air Albania dështoi, avioni ‘Lasgushi’ i rikthehet Turqisë

Askush nuk ka dëgjuar më për 'Air Albania' ndërsa sjellim ndërmend vetëm reklamën e madhe që iu bë në fillim me udhëtimet në Stamboll. Projekti...

Avioni mban emrin e të atit, reagon e bija e Lasgushit:...

Tashmë emri i avionit të parë të kompanisë shqiptare 'Air Albania' mban emrin e poetit Lasgush Poradeci. E gjithë kjo ka nxitur reagime të shumta,...