Tag: air albania

Zbulohen emrat e gazetarëve dhe VIP-ave të zgjedhur nga Rama që...

Edhe pse u tha se fluturimet e para të ‘’Air Albania’’ do të duhej të ishin vetëm me stafin dhe teknikët e kompanisë, pasi...

Turkish Airlines kërkon 30 mijë dollarë, Shqipëria ka vetëm 200 mijë

Një avion me logon e Air Albania u ngrit nga Aeroporti i Rinasit me një ceremoni të nivelit të lartë të shtunën me destinacion...

Kritikat për “Air Albania”, Tare: Nacionalizmi në facebook nuk i hyn...

Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare, ka reaguar mbi kritikat e adresuara në drejtim të kryeministrit për kompaninë ajrore "Air Albania". Përmes një...

Udhëtimi me ‘Air Albania’, Rama kopjoi Bashën por me destinacione të...

Të premten në pistën e aeroportit të Rinasit u ul avioni i ‘Air Albania’, i pagëzuar me emrin ‘Lasgushi’. Në ceremoninë e zhvilluar, kryeministri...

Berisha ironizon: Emrat e bordit drejtues të narkoflotës ”Air ALRama”

Ish-kryeministri Berisha ka ironizuar kompaninë shqiptare të fluturimit të sapokrijuar, e cila është  kthyer në qendër të vëmendjes dhe ka shkaktuar reagime në gjithë...

FOTO/Kryemadhi ‘nxjerr zbuluar’ Ramën: Ky dhe kopjacin s’e bën mirë…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe fluturimin e parë të avionit të kompanisë shqiptare 'Air Albania'. Kryemadhi në një postim...

FOTO/Pasagjerët nxjerrin fotot ku tregojnë mashtrimin me ‘Air Albania’

Ceremonia e bujshme e fluturimit të parë të avionit 'Lasgushi', e kompanisë së parë shqiptare nuk ishte gjë tjetër, por veçse një zgjatim i kompanisë...

Krijimi i ‘Air Albania’, deputeti tregon çfarë fshihet pas kompanisë së...

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me fluturimin e parë të kompanisë ajrore “Air...

Nard Ndoka: Kryeministri Rama po na e shet Erdoganin ‘për Lasgush’

Deputeti i opozitës Nard Ndoka ka reaguar me një postim shumë ironik dhe tallës ndaj “shfaqjes me aeroplanë” që po jep Kryeministri Rama prej...

Patozi: Cfarë fshihet pas ‘Mrekullisë së Mallkuar’ të Air Albania

Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi, e ka cilësuar një shfaqje të shëmtuar të qeverisë, prezantimin para qytetarëve shqiptarë të kompanisë ajrore ‘Air Albania’. Përmes një postimii...