Zbulohen emrat e gazetarëve dhe VIP-ave të zgjedhur nga Rama që do të fluturojnë me ‘Air Albania’

Ndaje

Edhe pse u tha se fluturimet e para të ‘’Air Albania’’ do të duhej të ishin vetëm me stafin dhe teknikët e kompanisë, pasi përfshihen te fluturimet demo, dëshira e madhe e qeverisë për të promovuar këtë linjë fluturimesh, ka lënë në hije dhe rregullat strikte të Aviacionit Civil shqiptar.

Pas provave me studentët e eskelencës, apo pensionistët, radha për pak ”përkëdhelje” me avionët e linjës më të fundit të fluturimeve është për gazetarë dhe njerëz të medias.

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të Ramës në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve Air Albania, që po kryen testet e para këto ditë.

Faxweb.al zbardh më poshtë listën e plotë të personave që do të jenë pjesë e këtij udhëtimi, ku nuk mungon as Blendi Fervziu, Bleona Qerreti, Ermal Mamaqi, apo njerëz të tjerë të ekranit.

Lista e plotë:

 1. Blendi Fevziu
 2. Rudina Xhunga
 3. Ermal Mamaqi
 4. Mira Kazhani
 5. Skender Minzhozi
 6. Flogert Muca
 7. Anri Bala
 8. Fred Peza
 9. Anila Basha
 10. Arban Hasani
 11. Sokol Balla
 12. Thimi Samarxhi
 13. Elja Zotka
 14. Lutfi Dervishi
 15. Edi Frangaj
 16. Muhamed Veliu
 17. Esiona Konomi
 18. Shpetim Nazarko
 19. Dafina Cuca
 20. Lorenc Vangjeli
 21. Iva Tico
 22. Qamil Xhani
 23. Sonil Frasheri
 24. Nertila Maho
 25. Bledar Zaganjori
 26. Mentor Kikia
 27. Alket Braho
 28. Enio Civici
 29. Ed Manushi
 30. Ola Xama
 31. Monda Lajthia
 32. Oljana Maloku
 33. Esmeralda Cenollari
 34. Dorina Azo
 35. Elizabeta Dosku
 36. Kristi Gongo
 37. Erjola Lata
 38. Geljano Fataj
 39. Rezarta Delisula
 40. Darina Tanushi
 41. Almarin Gegvataj
 42. Albiona Sulo
 43. Denada Shkodrani
 44. Gaz Paja
 45. Albana Osmani
 46. Bleona Qerreti
 47. Roza Lati
 48. Irida Lubani
 49. Aleksander Furrxhi
 50. Ani Ruci
 51. Mirela Milori
 52. Flor Binaj
 53. Luana Vjollca
 54. Anjeza Maja
 55. Andi Qosja
 56. Keti Banushi
 57. Spartak Koka
 58. Jul Kasapi
 59. Brunilda Cami
 60. Manjoha Hasa
 61. Jonida Tashi
 62. Erjon Skendaj
 63. Bledi Lumani
 64. Nertila Dosti
 65. Ornela Joti
 66. Xhirjeta Balla
 67. Luela Myftari
 68. Anila Jole
 69. Endrit Aga

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje