VIDEO/ Ngjarje e pazakontë, fëmijët bëjnë boks edukatoret bëjnë tifozllëk

Ndaje

Kjo ngjarje ka ndodhur në Misuri të Sh.B.A dhe ka ndodhur në vitin 2016 por është publikuar tani nga e ëma  e njërit prej fëmijëve.

Edukatoret kanë vënë fëmijet të zihen me grushta ndërsa  vetë ato bëjnë tifozllëk.

Ato janë justifikuar me faktin se i kishin vënë të zihen se sipas atyre ishte një mënyrë e mirë për të shkarkuar stresin.

Nga kjo ngjarje janë shkarkuar edukatoret dhe e ëma e fëmisë ka hedhur kopshtin në gjyq.

 

Leni një përgjigje