Tag: vjedhjet

Arrestohen 2 vëllezërit adoleshentë dhe një i mitur, autorë të disa...

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme dy vëllezër adoleshentë dhe një të mitur, të tre banues në Kombinat. Mësohet se ata në bashkëpunim...

DETAJE/21-vjeçari kapet në flagrancë nga policia, rezulton autor i disa vjedhjeve...

Policia ka kapur në flagrancë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Kavajë, një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari ka precedent penal të mëparshëm...

Arrestohen tre persona në Tiranë, policia jep detajet

Arrestohet një 38-vjeçar i dyshuar për vjedhjen e disa biçikletave si dhe dy shtetas të tjerë, për veprën penale “Drejtim mjeti në mënyrë të...

Zbardhen vjedhjet në Kavajë, policia kap 33-vjeçarin, ishte kthyer në makthin...

Kapet dhe arrestohet në flagrancë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Kavajë, një 33-vjeçar që kryente vjedhje banesash. Burime nga policia, bejne me dije se...

EMRAT/Arrestohen 6 persona në Tiranë, krimi i rëndë që kryen

Policia ka arrestuar gjashtë persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pasi u zbuluan teksa po përpiqeshin që të vidhnin nën kërcënimin e...

U lirua muaj më parë nga burgu, kush është ‘Rrem Paturri’,...

Policia sot ka arrestuar Andi Rexhepin ose i njohur ndryshe si ‘Poturri’. Një emër jo pak i njohur në fushën e grabitjeve duke nisur...

Zbardhen vjedhjet me dhunë, armë dhe eksploziv që terrorizuan Tiranën, shënjestra...

Policia ka finalizuar nje operacion për zbardhjen e vjedhjeve me dhunë, armë dhe eksploziv, të ndodhura më parë. Si rezultat i një pune profesionale dhe...

VIDEO/“Abuzime dhe vjedhje në pandemi”, ish-deputeti 7 pyetje për kryebashkiakun e...

Ne kohe pandemia, Partia demokratike ka ndjekur nga afer problemet e qytetareve dhe here pas here ka denoncuar braktisjen e tyre dhe mos marrjen...

Prangosen 7 persona në Dibër, dyshohet se janë autorë të një...

Policia e Dibrës ka arrestuar në flagrancë 7 persona dhe procedon penalisht 1 tjetër. "Këta persona dyshohet se janë autorë të një sërë vjedhjesh. Gjatë operacionit...

FOTO/”Kompania shtetërore Albpetrol fsheh të dhënat”, PD: Vidhet pa pushim për...

Partia Demokratike ka ndjekur prej kohesh protestat e punonjesve te rafinerive te naftes në Fier, ku nje nder arsyet pse protesojne lidhej me pagesat...