Tag: vjedhjet

Parashikimi i Këlliçit: Rama dhe mësuesi i anglishtes po planifikojnë vjedhje...

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi, i ftuar në RTV Ora akuzoi qeverinë Rama se po planifikon një vjedhje galopante me fondet për projektin e...

2 muaj pas tërmetit të madh vazhdon ‘makthi’ në qytetin e...

Edhe pse kanë kaluar dy muaj nga tërmeti i madh i 26 Nëntorit, ka ende njerez te cilet abuzojne me ndërtesat e braktisura në...

DETAJE/19-vjeçari tenton t’i arratiset policisë me makinën e vjedhur, zbardhet dhe...

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 19 vjeçar në tentativë për të vjedhur aksesorët e një mjeti. Operacioni policor i koduar "Mbikalimi" çoi...

Shenjestra pallatet e braktisura pas tërmetit, policia i kap në flagrancë...

Zbulohet plani i dy të rinjve që ishin nisur nga Shkodra me makinë, për të kryer vjedhje në Krujë. Në pranga u vunë shtetasit me...

Basha shpjegon skemën “kick-back” të vjedhjeve nga Edi Rama

Lideri demokrat gjatë deklaratës për mediat nga selia blu, njohu publikun lidhur me një skemë apo model të cilin e përdor kryeministri Edi Rama,...

Qytetarët i denoncuan, policia kryen operacione: 4 të arrestuar dhe disa...

Policia e Shteti ka bërë publike sot informacionin se se gjatë 12 orëve të fundit ka arrestuar 4 persona si dhe ka proceduar penalisht...