Tag: valdin pjetri

PD nxorri dokumentat autentikë, reagon menjëherë Valdrin Pjetri: Po pres…

Valdrin Pjetri ka reaguar së fundmi pas dokumentave të publikuara nga Partia Demokratike ditën e sotme. Në një shkrim në rrjetet sociale Pjetri shkruan se...

Pas publikimit të dokumentave për Valdin Pjetrin, PD ndërmerr hapin e...

Partia Demokratike do të bëjë lëvizjen e radhës pasi publikoi dokumentet që vërtetonin se kryebashkiaku i Shkodrës Valdrin Pjetri është dënuar për trafik droge...

FOTO/PD publikon dokumentat autentike: Si u dënua dhe u dëbua Valdrin...

Sekretari i Përgjithshem i PD, Gazmend Bardhi ka publikuar sot “prova autentike për denimin në Itali, Firence të drejtuesit politik të Edi Ramës në...

FOTO/PD mesazh Pjetrit: A të kujton gjë data 27 Janar 2003?...

Partia Demokratike ditën e sotme shpërndau në të gjithë qytetin fletushka me mbishkrimin“Narko-Valdrini jashtë Bashkisë”, ndërsa kujtojmë se prej javësh PD ka denoncuar kandidatin...

VIDEO/Basha zbërthen skemën: Pjetri duhet të merrej i pandehur, Rama e...

Kreu i opozitës Lulzim Basha në një videomesazh të ri e cilësoi Edi Ramën një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo...

PD: Rama e dinte për dënimin, të ikë bashkë me Valdrin...

Nga selia blu, sekretari i PD, Gazmend Bardhi ka deklaruar se Edi Rama është në dijeni se Valdrin Pjetri, kandidati për kryetar bashkie dhe...

“Pres verifikimet nga Prokuroria”, Pjetri reagon duke mos i mohuar akuzat...

Valdin Pjetri, kandadati i dalë nga socialistët për Bashkinë e Shkodrës, ka reaguar sërish, pasi eshte akuzuar nga PD se ai ka qenë i...

Berisha zbardh pasurinë e Pjetrit: Valdrin Malli pasunar, apartamente luksoze, makina….

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar pasurinë e kryebashkikaut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Në një postim të gjatë...

I dënuar dhe dëbuar nga Italia, Valdin Pjetri nuk përgënjeshtron akuzat:...

Kandidati socialisht në Shkodër, Valdrin Pjetri ka reaguar pas kërkesës së PD-së që të hetohet sepse ka fshehur dënimin dhe dëbimin nga Italia prej...

“Bashkë me Valdrin Pjetrin, hesht dhe Edi Rama”, Bardhi: Të sqarojë...

Sekretari i Përgjithshëm Gazmend Bardhi ka risjellë e njëherë në vëmendje çështjen e Valdin Pjetrit, për të cilën PD ka denoncuar vazhdimisht të shkuarën...