Tag: triane

Nga tutor në hajdut biçikletash, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet si autor i disa rasteve të vjedhjes së biçikletave. Sipas policisë, 39-vjeçari me iniciale L.Ç...

VIDEO/Tentativë për të korruptuar policët me lekë, në pranga dy shoferë...

Policia Rrugore e Tiranës ka parandaluar  dy raste të mitëdhënies. Sipas burimeve zyrtare, në pranga rane dy drejtues mjetesh, të cilët për t'i shpëtuar...

Aksidente fatale në Tiranë, ndërrojnë jetë dy këmbësorë

Dy aksidente të rënda i kanë marrë jetën dy njerëzve në kryeqytet. Mësohet se dy aksidenteT kanë ndodhur gjatë mbrëmjes. Konkretisht, nmakinë ka përplasur për...

DENONCIMI/Drejtori i tatimeve në Bashkinë e Tiranës me dokumenta të falsifikuara

Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha në facebook duke bërë publike një rast të falsifikimit të dokumentave në administratë. a Sipas qytetarit, i cili...

EMRI/ Ja kush është drejtori i ri i Policisë së Tiranës

Komandohet drejtori i ri i Policisë së Tiranës. Pas largimit të Ardi Veliut dhe marrjes së detyrës së kreut të Policisë së Shtetit, Drejtoria...