Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, ku ishte epiqendra

0Shares
0

Një tërmet me magnitudë 3.1 ballë i shkallës rihter është regjistruar mëngjesin e sotëm në orën 09:38.

Epiqendra e tij ka qenë në Fushë Krujë dhe është ndjerë edhe në zonat përreth. Magnituda e këtij tërmeti ka qenë e vogël, dhe nuk ka shkaktuar dëme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje