Nga tutor në hajdut biçikletash, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Ndaje

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet si autor i disa rasteve të vjedhjes së biçikletave.

Sipas policisë, 39-vjeçari me iniciale L.Ç banues në Shkozë ka qenë i dënuar më parë për veprën penale  “Shfrytëzimi i prostitucionit në rrethana rënduese”

“Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan: tri biçikleta të vjedhura, praktika noteriale për shitjen e biçikletave të vjedhura; pajisje të përdorura për realizimin e vjedhjeve, si dhe pjesë biçikletash të vjedhura”.

Ndërkohë, vijon puna, në bashkëpunim me Prokurorinë, për dokumentimin edhe të disa rasteve të tjera të vjedhjes së biçikletave.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje