Tag: tirane

Prej 8 ditësh pa asnjë gjurmë, familja në Tiranë alarmohet për...

Një fëmijë 11-vjeçar me iniciale R. D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjarët ditën e djeshme. Pas denoncimit të babait të tij Y....

E FUNDIT/Përplasje me sende të forta mes dy familjeve në Tiranë,...

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti të ashpër mes dy familjeve, për motive pronësie. Mesohen se familjaret përdorën sende...

Grabitje spektakolare në Tiranë, sa para u morën në kasafortën e...

Është grabitur gjatë natës një firmë reklamash në zonën e Kodër Kasharit në Tiranë. Persona ende të paidentifikuar nga ana e policisë kanë vjedhur kasafortën...

Koronavirusi mbyll një tjetër çerdhe në Tiranë

Një tjetër çerdhe në Tiranë është mbyllur për shkak të COVID-19. Bëhet fjalë për çerdhen 42 pranë zonës së njohur si  “Oxhaku”, ku disa edukatore...

Qëlloi me armë zjarri në parkingun e një kompleksi në Tiranë,...

Policia zbardh ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Qehaj. Nderkohe ne pranga eshte vene  personi që gjuajti në ajër me armë zjarri...

Policia e Tiranës prangos 7 persona brenda 24 orëve, detajet e...

Shtatë persona janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit nga Policia e Tiranës, dy prej tyre ishin të shpallur në kërkim. Nga specialistët...

Arrestohen 6 persona, policia jep detajet mbi akuzat

Gjashtë persona të shpallur në kërkim kanë rënë në prangat e policisë. -Policia goditi një tjetër rast, duke vënë në pranga shtetasin F. C., 26...

Arrestohen tre persona në Tiranë, policia jep detajet

Arrestohet një 38-vjeçar i dyshuar për vjedhjen e disa biçikletave si dhe dy shtetas të tjerë, për veprën penale “Drejtim mjeti në mënyrë të...

DETAJET/Disa të arrestuar në Tiranë, zbulohen kokainë e një shumë parash

Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 6 shtetas dhe janë proceduar penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale,...

Merr flakë magazina e gomave, tymi mbulon zonën e Kasharit në...

Një zjárr i madh ka rënë paraditen e sotme në zonën e Kasharit në Tiranë, duke shkaktuar pánik te qytetarët, të cilët kanë publikuar...