Tag: tirane

Gjendet e pajetë gruaja në banesën e saj në Laprakë, djali...

Një 67-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Viktima jetonte vetëm me djalin e saj në rrugën “Gjon Kastrioti” në Laprakë. Policia...

“Të mbyti virusi moj nëno”, e moshuara në Tiranë bie pre...

Një e moshuar në Tiranë ka rënë pre e  nje grabitje me nje skenar qe nuk e sheh kurdo here. Teksa po dilte nga...

Nëna e vëllezërve që vranë taksistin pranon lidhjen intime me të,...

Zbardhet dëshmia që ka dhënë në polici, Saimir Shera, njëri nga vëllezërit e arrestuar për vrasjen e taksistit 71 vjeçar, Abdulla Budlla, me të...

DETAJE/Shtohen arrestimet në Tiranë, 6 persona në pranga

Policia arreston në flagrancë 6 shtetas dhe procedon penalisht 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. -U bë arrestimi në flagrancë i shtetasit...

Shfrytëzonte si prostituta të dashurën e mitur dhe një 18-vjeçare, arrestohet...

Prangoset një 28-vjeçar në Tiranë, i cili akuzohet se shfrytëzonte për prostitucion në qytete të ndryshme, bashkëjetuesen 17-vjeçare dhe një shtetase tjetër 18-vjeçare. Pas informacioneve të...

Shmanget aksidenti fatal në Tiranë, makina hip mbi trotuar dhe përplas...

Një aksident që mund të ishte fatal ka ndodhur në Tiranë. Pakujdesia e një shoferi të dehur në timon i ka rrezikuar jetën katër këmbësorëve...

E FUNDIT/Merr flakë në ecje autobusi në Paskuqan

Policia njofton per nje incident i cili fatmiresisht ka rezultuar pa pasoja. Burimet bejne me dije se autobusi ne Paskuqan ka marre flake si...

Arrestohen 2 vëllezërit adoleshentë dhe një i mitur, autorë të disa...

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme dy vëllezër adoleshentë dhe një të mitur, të tre banues në Kombinat. Mësohet se ata në bashkëpunim...

Vëllezërit pranojnë vrasjen e taksistit: 71-vjeçari na ngacmonte motrën dhe nënën

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e taksistit 71-vjeçar, Abdullah Budlla në aksin Fushë Krujë-Vorë. Ngjarja e ndodhur më datë 03.08.2020, ka pasur...

Vrasja e taksistit, policia identifikon autorin, disa të shoqëruar në Nikël...

Krimet e Rënda në Policinë e Tiranës duket se kanë identifikuar autorin e vrasjes së taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Dy ditë pas krimit të mistershëm,...