Tag: Taulant balla

Deputetja holandeze përgënjeshtroi Ballën/ Ironia e Manjanit: Çudi! Ai s’para gënjen

Siç u raportua edhe më herët, deputetja e Parlamentit Holandez Madeleine van Toorenburg, përgënjeshtroi deklaratën e kryetarit të Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla,...

“Po tani Taulant?! Kështu është kur e ke Çarterin nën kësulë...

Nga Luciano Boci: PO TANI TAULANT? Gjykata e Elbasanit nuk e ka arrestuar Lavdosh Demajn, kryetarin e G/seksionit të PD dhe një nga njerëzit më aktivë...

Vokshi – Ballës: “E di që mendjen e ke te paratë,...

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi, i ka kthyer përgjigje deputetit socialist Taulant Balla që e akuzonte Vokshin se ka paguar protestuesit e opozitës me...

Shkëlzen Berisha i përgjigjet Ballës: Sqaro lidhjet me trafikantët e drogës

Juristi Shkëlzen Berisha i është përgjigjur Taulant Ballës, në lidhje me reagimin e këtij të fundit. Shkëlzen Berisha shkruan në Facebook, se Balla duhet të...

Balla sërish mungesë në Gjykatë, Berisha tregon arsyen: Kishte frikë të...

Ne seancën e sotme në gjykatë, kreu i Grupit Parlamentar Taulant Balla ka munguar sërish, ndërsa prezent ka qënë vetëm djali i ish-kryeministrit Berisha,...

Vijon përplasja, Berisha: Balla ka udhëtuar me trafikantë droge

Sot është zhvilluar seanca e radhës gjyqësore mes kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dhe Shkëlzen Berishës. Balla ka përfituar nga momenti për...

Ngjarja e Kavajës, Balla “mendjen” tek institucionet: Pse zbuluam familjen e...

I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ në News24, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për aktualitetin politik, protestën e opozitës...

Plagjiatura e Tualant Ballës, nisin hetimet në Rumani: Do ta analizojmë...

Në një email për Exit.al, Universiteti 'Alexandru Ioan Cuza' në Iasi, Rumani, ka konfirmuar se po heton zyrtarisht plagjiaturën e deputetit socialist Taulant Balla...

Motra e Taulant Ballës fundos vëllanë, numri dy i PS-së e...

E motra e Taulant Ballës, për të treguar që i vëllai ka qenë nxënës e student shembullor, dhe për të hedhur poshtë akuzat për...

VIDEO/Vajza e fiksuar me Taulant Ballën, fallxhorja e ndihmon: Ai do...

Në nisje të vitit të ri të gjithë kemi ndjeshmëri të shtuar, për atë që na pret gjatë 12 muajve të ardhshëm. Madje disa...